ИракПоштенски Пребарување
ИракAl Basrah/البصرةAl Basra University/جامعة البصرة: 61004
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Al Basra University/جامعة البصرة, Al Basrah/البصرة: 61004

61004

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Al Basra University/جامعة البصرة, Al Basrah/البصرة
Град :Al Basra University/جامعة البصرة
Регионот 1 :Al Basrah/البصرة
Земја :Ирак
Поштенски :61004

Други Информации
Јазик :English/Arabic (EN/AR)
Регионален Код :IQ-BA
ширина :30.48581
должина :47.80791
Временска Зона :Asia/Baghdad
Координирано Универзално Време :UTC+3
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Al Basra University/جامعة البصرة, Al Basrah/البصرة се наоѓа во Ирак. Нејзините поштенски код е 61004.

Другите се е достапен
Al Basra University/جامعة البصرة, Al Basrah/البصرة,61004 ©2014 Поштенски Пребарување