Irakkodin postar Query
IrakArbil/أربيلGalala/كلالة: 44011
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Galala/كلالة, Arbil/أربيل: 44011

44011

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Galala/كلالة, Arbil/أربيل
Qytet :Galala/كلالة
Rajon 1 :Arbil/أربيل
Vend :Irak
Kodi Postar :44011

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-AR
gjerësi :36.61361
gjatësi :44.82056
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Galala/كلالة, Arbil/أربيل është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 44011.

Të tjerët u kërkohet në
Galala/كلالة, Arbil/أربيل,44011 ©2014 kodin postar Query