Irakkodin postar Query
IrakBabil/بابلAl Midhatiya/المدحتية: 51016
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Al Midhatiya/المدحتية, Babil/بابل: 51016

51016

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Al Midhatiya/المدحتية, Babil/بابل
Qytet :Al Midhatiya/المدحتية
Rajon 1 :Babil/بابل
Vend :Irak
Kodi Postar :51016

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-BB
gjerësi :32.40204
gjatësi :44.66788
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Al Midhatiya/المدحتية, Babil/بابل është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 51016.

Të tjerët u kërkohet në
Al Midhatiya/المدحتية, Babil/بابل,51016 ©2014 kodin postar Query