Irakkodin postar Query
IrakWasit/واسطShaikh Sa'ad/شيخ سعد: 52008
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Shaikh Sa'ad/شيخ سعد, Wasit/واسط: 52008

52008

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Shaikh Sa'ad/شيخ سعد, Wasit/واسط
Qytet :Shaikh Sa'ad/شيخ سعد
Rajon 1 :Wasit/واسط
Vend :Irak
Kodi Postar :52008

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-WA
gjerësi :35.25000
gjatësi :43.43330
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Shaikh Sa'ad/شيخ سعد, Wasit/واسط është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 52008.

Të tjerët u kërkohet në
Shaikh Sa'ad/شيخ سعد, Wasit/واسط,52008 ©2014 kodin postar Query