Irakkodin postar Query
IrakAl Anbar/الأنبارAl Quqa'/القعقاء: 31003
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Al Quqa'/القعقاء, Al Anbar/الأنبار: 31003

31003

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Al Quqa'/القعقاء, Al Anbar/الأنبار
Qytet :Al Quqa'/القعقاء
Rajon 1 :Al Anbar/الأنبار
Vend :Irak
Kodi Postar :31003

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-AN
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Al Quqa'/القعقاء, Al Anbar/الأنبار është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 31003.

Të tjerët u kërkohet në
Al Quqa'/القعقاء, Al Anbar/الأنبار,31003 ©2014 kodin postar Query