Irakkodin postar Query
IrakAl Muthanna/المثنىAl Warka'a/الوركاء: 66006
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Al Warka'a/الوركاء, Al Muthanna/المثنى: 66006

66006

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Al Warka'a/الوركاء, Al Muthanna/المثنى
Qytet :Al Warka'a/الوركاء
Rajon 1 :Al Muthanna/المثنى
Vend :Irak
Kodi Postar :66006

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-MU
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Al Warka'a/الوركاء, Al Muthanna/المثنى është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 66006.

Të tjerët u kërkohet në
Al Warka'a/الوركاء, Al Muthanna/المثنى,66006 ©2014 kodin postar Query