Irakkodin postar Query
IrakAl Najaf/النجفAl Abbasiya/العباسية: 54002
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Al Abbasiya/العباسية, Al Najaf/النجف: 54002

54002

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Al Abbasiya/العباسية, Al Najaf/النجف
Qytet :Al Abbasiya/العباسية
Rajon 1 :Al Najaf/النجف
Vend :Irak
Kodi Postar :54002

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-NA
gjerësi :32.08308
gjatësi :44.43782
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Al Abbasiya/العباسية, Al Najaf/النجف është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 54002.

Të tjerët u kërkohet në
Al Abbasiya/العباسية, Al Najaf/النجف,54002 ©2014 kodin postar Query