Irakkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rania/رانية, Al Sulaymaniah/السليمانية: 46012

46012

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rania/رانية, Al Sulaymaniah/السليمانية
Qytet :Rania/رانية
Rajon 1 :Al Sulaymaniah/السليمانية
Vend :Irak
Kodi Postar :46012

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-SU
gjerësi :36.25556
gjatësi :44.88528
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rania/رانية, Al Sulaymaniah/السليمانية është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 46012.

Të tjerët u kërkohet në
Rania/رانية, Al Sulaymaniah/السليمانية,46012 ©2014 kodin postar Query