Irakkodin postar Query
IrakAl Ta'amim/التاميمAl Haweejah/الحويجة: 36007
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Al Haweejah/الحويجة, Al Ta'amim/التاميم: 36007

36007

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Al Haweejah/الحويجة, Al Ta'amim/التاميم
Qytet :Al Haweejah/الحويجة
Rajon 1 :Al Ta'amim/التاميم
Vend :Irak
Kodi Postar :36007

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-TS
gjerësi :35.32698
gjatësi :43.75421
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Al Haweejah/الحويجة, Al Ta'amim/التاميم është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 36007.

Të tjerët u kërkohet në
Al Haweejah/الحويجة, Al Ta'amim/التاميم,36007 ©2014 kodin postar Query