Irakkodin postar Query
IrakArbil/أربيلArbil/أربيل: 44001
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Arbil/أربيل, Arbil/أربيل: 44001

44001

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Arbil/أربيل, Arbil/أربيل
Qytet :Arbil/أربيل
Rajon 1 :Arbil/أربيل
Vend :Irak
Kodi Postar :44001

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :IQ-AR
gjerësi :36.19000
gjatësi :44.00889
Zona Koha :Asia/Baghdad
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Arbil/أربيل, Arbil/أربيل është e vendosur në Irak.Kodi i saj është zip 44001.

Të tjerët u kërkohet në
 • 44001 Arbil/أربيل,+Arbil/أربيل
 • BS16+5TF BS16+5TF,+Downend,+Bristol,+Downend,+South+Gloucestershire,+Gloucestershire,+England
 • 06805 San+Martin+de+Porras,+06805,+Las+Pirias,+Jaén,+Cajamarca
 • 88227 Rožių+g.,+Upyna,+88227,+Telšių+r.,+Telšių
 • BKR+4019 BKR+4019,+Triq+it-Torri,+Swatar,+Birkirkara,+Malta
 • 08308 Prey+Kou,+08308,+Lumhach,+Angk+Snuol,+Kandal
 • 8181 Endhöri,+Höri,+Bülach,+Zürich/Zurich/Zurigo
 • 10350 Jalan+Berjaya,+10350,+Pulau+Pinang,+Pulau+Pinang
 • 64049 Tossicia,+64049,+Tossicia,+Teramo,+Abruzzo
 • 26631 Napier,+Braxton,+West+Virginia
 • 0632 Kristin+Lane,+Albany,+0632,+North+Shore,+Auckland
 • None Gasenyi,+Butobwe,+Mwakiro,+Muyinga
 • 607018 Кулебаки/Kulebaki,+Кулебаки/Kulebaki,+Нижегородская+область/Nizhny+Novgorod+oblast,+Приволжский/Volga
 • 423601 Tembeling+Road,+105F,+Singapore,+Tembeling,+Katong,+Joo+Chiat,+East
 • 88300 Taman+Golden+City,+88300,+Kota+Kinabalu,+Sabah
 • 05308 Pring+Tuek,+05308,+Roka+Kaoh,+Kong+Pisei,+Kampong+Speu
 • None Valledupar,+Valledupar,+Norte,+Cesar
 • 99708 Fairbanks,+Fairbanks+North+Star,+Alaska
 • 7803 Coast+Road,+Rapahoe,+7803,+Grey,+West+Coast
 • 57301 Chak+100/12-l,+57301,+Sahiwal,+Punjab+-+Central
Arbil/أربيل, Arbil/أربيل,44001 ©2014 kodin postar Query